Portcz

Nafukovací těsnicí límce série WI 300 a WIS 300

Nafukovací těsnicí límce série WI 300 jsou kombinací nejlepšího utěsnění s nejširším možným spektrem použití. Nezávisle na velikosti kamionu utěsní boční a vrchní nafukovací polštáře nakládací rampu téměř hermeticky. Tento typ těsnicího límce je vhodný zejména pro chladírny, mrazírny a všechny potravinářské provozy.

Nafukovací těsnicí límce série WIS 300 jsou kombinací nafukovacího límce a plentového. Nezávisle na výšce kamionu vrchní nafukovací polštář dokonale utěsní prostor mezi vozidlem a skladem. Boční plenty vyrobené z 3 mm silného vyztuženého PVC dokonale přilnou k bokům vozidla a utěsní je. Tento ekonomicky výhodnější typ nafukovacího těsnicího límce je rovněž vhodný pro potravinářské provozy a další, kde je kladen důraz na dokonalé utěsnění.

Technické údaje

  • Téměř hermetické utěsnění otvoru.
  • Zajištění konstantní vnitřní teploty.
  • Průvan, vlhkost, špína a hmyz nemohou pronikat dovnitř.
  • Univerzální těsnicí límec pro nejrůznější rozměry kamionů.
  • Použití do stávajících i nových budov.
  • Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů jako je Cordura (polštáře) a žárově pozinkovaná ocel (rám).

Flexibilita v kombinaci s optimálním uzavřením

Série límců WI 300 kombinuje optimální těsnění s největší možnou různorodostí aplikací. Nafukovací strana a špičkové utěsnění poskytují prakticky vzduchotěsný kontakt s vozidly.Tento typ límce je tak ideální pro sklady s řízenou teplotou k tomu, aby chránili proti letnímu teplu, chladné zimě, průvanu, prachu a hmyzu. Výsledkem je značná úspory na energii, zlepšené pracovní prostředí, i bezpečí. Navíc, límce redukují možnost neautorizovaného pohybu personálu – přístup ke skladišti přes nakládací prostor. Tím se velmi snižují ztráty z důvodu krádeží. Nejenže nafukovací límec poskytuje nejlepší utěsnění, ale také vyhoví širší řadě velikostí vozidel měnících se až do 1200mm na výšku a 700mm na šířku. Tento rys znamená, že mohou být efektivně utěsněny náklaďáky různých rozměrů. Límce série Stertil WI 300 jsou cenově velmi příznivé, tudíž je to investice s velmi dobrou návratností.

Estetické a praktické výhody

Límce série Stertil WI 300 pojí dokonalé utěsnění s přitažlivým stylem. Navíc k estetickým cítěním, pečlivě navržené. 300 série je také velmi praktické.Špičkové kvalitní materiály užívané Stertil jsou extrémně trvanliví. Nafukovací pečetě jsou zhotovené z vysoce kvalitní Cordury , materiálu který má četné příznivé vlastnosti, včetně vynikající strukturální pevnosti, dobré stálosti barev a silné odolnosti vůči vlhku a deformaci tvaru. Rám je mimořádně robustní a sestává ze 40mm silných izolovaných panelů. Standardní barva opláštění je šedá . Zkrátka, 300 série je atraktivní a robustní, aby si dlouhodobě zachovala svoji hodnotu.

Dodatečné plus body

Límce série Stertil WI 300 jsou k dispozici ve dvou základních provedeních – Na doku namontovaný model a model základní hladiny. Modely WI 300- 304 jsou namontovány na doku (na nakládacích otvorech, kde podlaha skladiště a vozidlo jsou přibližně ve stejné výšce). Modely základní hladiny WI 305- 307 jsou užívány tam, kde žádný zvýšený nakládací otvor není k dispozici. Protože límce v nenafouknutém stavu jsou stažené zpět za předními záclonami, řidič má perfektní výhled při couvání. Tento bezpečnostní rys je charakteristický pro celou 300 sérii. Jakmile je vozidlo zaparkované na nakládacím místě, límce jsou nafouknuté během patnácti sekund. A dolehnou těsné se stranami a vrcholem karoserie vozu. Další praktický plus bod je to, že polštáře si neustále udržují kontakt s vozidlem, ne jako konce mnoha jiných límců. Toto znamená optimální přístupnost k vozidlu/ přívěs a maximální pracovní prostor na nakládací plošině. WI 300 - 304 modely jsou vybaveny nafukovací spodní částí polštáře k tomu, aby zablokovaly otvor pod zádí vozidla a tím minimalizovaly výměnu vzduchu.